Cynkowanie ogniowe, ocynkownia Inofama Inofama S.A.
Cynkowanie ogniowe, ocynkownia Inofama Inofama S.A.

Biura Handlu i Sprzedaży

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Tomasz Grądzki

Kierownik Biura Handlu i Sprzedaży
[ język angielski ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 355
kom. + 48 607 630 185
e-mail: tgradzki@inofama.eu




Mirosław Sulkowski
Zastępca Kierownika Biura Handlu i Sprzedaży

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 358
kom. + 48 607 608 115
e-mail: msulkowski@inofama.eu





Justyna Nowak
Starszy specjalista Biura Handlu i Sprzedaży
[ język francuski i angielski ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 357
kom. + 48 603 335 141
e-mail: jnowak@inofama.eu




Paulina Dyrda
Specjalista Biura Handlu i Sprzedaży
[ język angielski ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 360
kom. + 48 609 060 913
e-mail: pdyrda@inofama.eu





Dominika Wabich
Referent Biura Handlu i Sprzedaży
[ język niemiecki ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 359
kom. + 48 607 602 449
e-mail: dwabich@inofama.eu
 



Wyposażenie oborowe:

Jacek Goczkowski
Specjalista Biura Handlu i Sprzedaży
[ język angielski ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 356
kom. +48 607 608 884
e-mail: jgoczkowski@inofama.eu
 




Usługi Cynkownicze:

Daniel Walerowicz
Specjalista Biura Handlu i Sprzedaży
[ język angielski ]

tel.  + 48 52 355 02 60 w. 531
kom. + 48 601 694 762
e-mail: dwalerowicz@inofama.eu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij