Inofama S.A.

Pojemniki na śmieci A A A

Firma Inofama S.A. jest wiodącym w Europie producentem pojemników na odpady komunalne.

Produkcję stalowych zbiorników i małych kontenerów rozpoczęto w 1980 roku. 

Produkty dostarczane przez Inofama S.A. spełniają wymogi norm polskich i europejskich w zakresie pojemników przeznaczonych do gospodarki odpadami (PN-EN 840).

Dzięki wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań procesu technologicznego oraz stosowaniu surowców o sprawdzonej, najwyższej jakości wyroby dostarczane przez Inofama S.A. cechuje trwałość, odporność mechaniczna oraz maksymalnie zoptymalizowane walory użytkowe.

Inofama S.A. oferuje  :

  • pojemniki MGB 1.1
  • pojemniki ładowane od przodu Typ F " Frontlader"
  • pojemniki Typ U


POJEMNIKI TYP F 


Pojemniki Typ F oferowane są od pojemności 1,75 m3 do 8,0 m3.  Charakteryzują się długim okresem użytkowania i szerokim spektrum zastosowania - od prywatnej do publicznej  gospodarki odpadami  . Pojemniki są wykonane z blachy stalowej i ocynkowane ogniowo. Pojemniki wyposażone są w pokrywy z tworzywa sztucznego

 

   
  

 

POJEMNIKI TYP U


Pojemniki Typ U oferowane są od pojemności 2.5 m3 do 7,0 m3.  Charakteryzują się długim okresem użytkowania. Standardowo wyposażone są w zestaw kół, który umożliwia łatwe przemieszczanie zarówno pustego jak i pełnego pojemnika. Stosowane są tam gdzie istnieje konieczność zastosowania oszczędnego rozwiązania w zakresie zbiórki dużej ilości odpadów. Pojemniki mogą być wyposażone w pokrywy metalowe lub z tworzywa sztucznego. Pokrywy stalowe dzięki specjalnemu rozwiązaniu można zatrzymać w każdej pozycji co ułatwia ich obsługę. 

   

 

POJEMNIKI TYP MGB 1,1 m3


Pojemniki Typ MGB  1,1 m3 dzieki swojej konstrukcji nadają się do zastosowania w praktycznie wszystkich obszarach zbiórki odpadów. Pojemniki są wyposażone w układ jezdny, z hamulcem indywidualnym i blokadą skrętu kółek. Pojemniki wykonane są ze stali i zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowo.

Możemy wyróżnić pojemniki MGB 1,1 m3 przeznaczone do zbiórki selektywnej odpadów :
- makalatury,
- szkła,
- tworzywa sztucznego.